Dzika Strefa
Dzika Strefa
Nasz facebook
O NAS Poznajmy się lepiej

WITAJ POSZUKIWACZU PRZYGÓD

Zajmujemy się organizacją imprez, których głównymi atrakcjami są GRA W PAINTBALL, IMPREZY/WIECZORY KAWALERSKIE, ZABAWY STRZELECKIE, ORGANIZACJA EVENTÓW oraz INTEGRACJA. Jesteśmy ludźmi z pasją i doświadczeniem, co jest najlepszym gwarantem Państwa satysfakcji. Nasze eventy urozmaicamy także o wiele innych atrakcji, szczegółowo opisanych w dziale oferta. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli jesteś z okolic trójmiasta, droga do Nas nie powinna Ci zająć nawet GODZINY !! - sprawdź gdzie jesteśmy w dziale Kontakt

  Zaczynamy Sezon - 2020 -  Koronawirus nam nie straszny !! Dezynfekujemy maski po każdym użyciu !!

DZWOŃCIE, PISZCIE, REZERWUJCIE

Dzika Strefa to miejsce oddalone od zgiełku cywilizacji. Zarówno przygotowane przez nas areny paintballowe, jak strzelnice zapewnią solidny skok ciśnienia, pozwolą się wyszaleć i spędzić aktywnie czas z przyjaciółmi.

Przynieście własne zaopatrzenie i zostańcie w Dzikiej Strefie po zakończonej zabawie! Skorzystajcie z grilla i ogniska, Zagrajcie w SIATKÓWKĘ. Spędźcie miło czas w gronie znajomych.

 

Ponadto organizujemy imprezy integracyjne. Potrafimy w jeden dzień zmienić grupkę obcych sobie ludzi w solidny, wspólnie działający organizm. Państwa pracownicy przeleją z nami sporo potu, zostaną porwani w pasjonującą rywalizację i dowiedzą się o sobie więcej niż przez miesiące wspólnej codzienności. W efekcie otrzymujecie Państwo zgrany zespół, który jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Na terenie DZIKIEJ STREFY znajdują się 2 wiaty z dostępem do miejsca ogniskowego.

  • Duża zadaszona wiata zdolna pomieścić do 80 osób (stoły oraz miejsca siedzące). Na środku umiejscowiony jest podwieszany grill na którym można przygotować jedzenie - idealne miejsce na imrezy integracyjne
  • Mniejsza zadaszona wiata zdolna pomieścić do 30 osób (stoły oraz miejsca siedzące). Obok wiaty znajduje się palenisko. Idealne miejsce na mniejsze imprezy w gronie znajomych.

Zapraszamy wszystkich do działu kontakt, proszę się kontaktować, chętnie udzielimy wszelkich informacji!