Dzika Strefa
Dzika Strefa
Nasz facebook
O NAS Poznajmy się lepiej

WITAJ POSZUKIWACZU PRZYGÓD

Zajmujemy się organizacją imprez, których głównymi atrakcjami są GRA W PAINTBALL, IMPREZY/WIECZORY KAWALERSKIE, ZABAWY STRZELECKIE, ORGANIZACJA EVENTÓW oraz INTEGRACJA. Jesteśmy ludźmi z pasją i doświadczeniem, co jest najlepszym gwarantem Państwa satysfakcji. Nasze eventy urozmaicamy także o wiele innych atrakcji, szczegółowo opisanych w dziale oferta. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli jesteś z okolic trójmiasta, droga do Nas nie powinna Ci zająć nawet GODZINY !! - sprawdź gdzie jesteśmy w dziale Kontakt

 

DZWOŃCIE, PISZCIE, REZERWUJCIE

Dzika Strefa to miejsce oddalone od zgiełku cywilizacji. Zarówno przygotowane przez nas areny paintballowe, jak strzelnice zapewnią solidny skok ciśnienia, pozwolą się wyszaleć i spędzić aktywnie czas z przyjaciółmi.

Przynieście własne zaopatrzenie i zostańcie w Dzikiej Strefie po zakończonej zabawie! Skorzystajcie z grilla i ogniska, Zagrajcie w SIATKÓWKĘ. Spędźcie miło czas w gronie znajomych.

 

Ponadto organizujemy imprezy integracyjne. Potrafimy w jeden dzień zmienić grupkę obcych sobie ludzi w solidny, wspólnie działający organizm. Państwa pracownicy przeleją z nami sporo potu, zostaną porwani w pasjonującą rywalizację i dowiedzą się o sobie więcej niż przez miesiące wspólnej codzienności. W efekcie otrzymujecie Państwo zgrany zespół, który jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Na terenie DZIKIEJ STREFY znajdują się 2 wiaty z dostępem do miejsca ogniskowego.

  • Duża zadaszona wiata zdolna pomieścić do 80 osób (stoły oraz miejsca siedzące). Na środku umiejscowiony jest podwieszany grill na którym można przygotować jedzenie - idealne miejsce na imrezy integracyjne
  • Mniejsza zadaszona wiata zdolna pomieścić do 30 osób (stoły oraz miejsca siedzące). Obok wiaty znajduje się palenisko. Idealne miejsce na mniejsze imprezy w gronie znajomych.

Zapraszamy wszystkich do działu kontakt, proszę się kontaktować, chętnie udzielimy wszelkich informacji!