Dzika Strefa
Dzika Strefa
Nasz facebook
SPRZĘT Zobacz, jakiego sprzętu używamy
PAINTBALL

Posiadamy kilkadziesiąt zestawów do gry w paintball. To niezawodne markery typu Tippmann FT-12 oraz Tippmann 98c ACT., firmy z wieloletnim doświadczeniem w produkcji markerów oraz innego sprzętu służącego do gry w paintball. Dzięki niezwykłej staranności wykonania markerów, są one niezawodne na polu paintballowym.

TIPPMANN FT-12

Posiadamy markery Tippmann FT-12 Podstawowe uzbrojenie każdego z uczestników zabaw na naszym terenie (kilkadziesiąt zestawów). Niezawodne oraz celne !

BUTLE NA SPRĘŻONE POWIETRZE HP 0,8L.ANN FT-12

Pojemne butle umożlilwiające prowadzenie długich gier (nawet do 400 strzałów bez ponownego napełniania).

MASKI EMPIRE VENTS HELIX oraz TIPPMANN VALOR THERMAL

Lekkie i wygodne maski  Maski posiadają podwójną szybę termalną zapobiegającą parowaniu podczas gry.

MUNDURY ORAZ OCHRONIACZE NA KORPUS

Jednoczęściowe, stworzone z wytrzymałego Flektranu. Wygodne i przewiewne. Zapewniają komfort gry w każdych warunkach. Dodatkowo w wyposażeniu kamizelki ochronne w 2 kolorach pomagające w rozróżnieniu uczestników gry.

RĘKAWICE OCHRONNE

Ochronne rękawice bez palców wzmocnione tworzywem sztucznym specjalnie przeznaczone do gier paintballowych.

KULKI

Na naszym polu używamy amunicji renomowanej firmy przeznaczonej do markerów wysokociśnieniowych używanych na naszym polu. Najczęściej na polu posiadamy co najmniej 2 kolory amunicji, dzięki czemu zabawa nabiera pełniejszych "barw".

ŁUKI

ŁUKI ERASER

Klasyczne łuki o sile naciągu do 18 LBS (ok. 9 kg) umożliwiające udział w zabawie nawet najmłodszym uczestnikom (2 zestawy).

ŁUKI NOVA

Łuki bloczkowe o sile naciągu: 25-40 LBS (11,3-18,1 kg). Jest to sprzęt przeznaczony dla strzelców obdarzonych większą siłą (2 zestawy).

WIATRÓWKI

HATSAN 90STG

Klasycznie łamane wiatrówki o dużej celności. Prędkość początkowej śrutu 290m/s. Jest to niezawodny sprzęt renomowanej firmy Hatsan Wyposażone są w lunety celownicze pozwalające na oddanie dokładnego strzału z odległości nawet 40 metrów.

CROSSMAN 1077

Lekkie wiatrówki napędzane sprężonym CO2. Idealne dla osób o mniejszej sile. Wiatrówki te umożliwiają oddanie wielu strzałów w krótkim odstępie czasu. Wyposażone są w kolimatory - urządzenia ułątwiające celowanie Jest to niezawodny sprzęt renomowanej amerykańskiej firmy Crosman.

CZ 75 P-07

Replika krótkiej broni CZ 75 pochodzącej z czeskich zakładów zbrojeniowych. Jest to pistolet napędzany CO2 dzięki czemu w krótkim odstępie czasu możliwe jest wystrzelenie aż 20 śrucin. System BLOW BACK zapewni niesamowite wrażenia odrzutu towarzyszącemu strzelaniu z prawdziwej broni.

GAMO PT-85 BLOW BACK 4,5 mm

Pistolet pneumatyczny wzorowany na współczesnych pistoletach wojskowych. Zasilany sprężonym dwutlenkiem węgla. Dzięki gwintowanej lufie oraz zastosowaniu magazynka rewolwerowego pistolet strzela śrutem grzybkowym (typ Diabolo) z prędkością początkową do 140 m/s. System Blow-back  - odrzutu zamka dodaje realizmu.

CYBERGUN SWISS ARMS PROTECTOR 4,5mm

Wiatrówka Swiss Arms Protector firmy Cybergun jest wzorowana na słynnym pistolecie maszynowym UZI.

Wykonana z metalu co sprawia, że biorąc ją do ręki, czujemy się jak posiadacze wersji palnej. Dodatkowo realizmu dodaje bardzo sprawnie działający system odrzutu zamka - tzw. Blow Back. Pistolet działa w trybie full auto.